Interim DTP'er

  • Location RCE Kantoor
  • Hours 24 - 28 uur
  • Contract Fulltime & Parttime

Interim DTP'er

  • Location RCE Kantoor
  • Hours 24 - 28 uur
  • Contract Fulltime & Parttime
De gouden
match
Je bent:

Een ervaren interim DTP’er en zo’n 24 uur per week beschikbaar

Ervaren met Adobe InDesign, Adobe Illustrator en CC Photoshop

Flexibel en je kan snel schakelen tussen diverse opdrachten

Gewend aan ad hoc-situaties en werken met strakke deadlines

Je krijgt:

Een uurtarief van € 30,- tot € 35,-

Een leuke opdracht in een gezellig en gemotiveerd team

Een fijne werkplek, kantoor met parkeerplaats en elke dag een heerlijk lunch bij de grootste horecaorganisatie van Nederland

Ervaren DTP'er, kom jij ons team voor 4/ 5 maanden versterken?

Wat ga jij
verdienen?

Waar ben
jij goed in?

Als DTP’er bij Restaurant Company Europe ga jij aan de slag met het maken en bewerken van ontwerpen voor publicatie, zoals reclamedrukwerk, folders, flyers, posters, brochures en menu- en drankenkaarten. Je vertaalt de wensen van ons naar aantrekkelijke ontwerpen en denkt graag mee op conceptniveau. Je werkt nauw samen met het creatieve team en bent flexibel in een snel veranderende omgeving. Daarnaast werk je onder strakke deadlines en ben je nauwkeurig en technisch vaardig.

Wat ga jij
doen?

Om voor deze interim opdracht in aanmerking te komen heb je al ruime ervaring (het liefst in BtoC, Retail en/ of Horeca omgeving) en een afgeronde opleiding in de richting van DTP, grafisch vormgeven of een vergelijkbare opleiding. Je hebt ruime ervaring met Adobe InDesign, Adobe Illustrator en CC Photoshop en kunt goed overweg met deze programma’s. Je bent flexibel, kan snel schakelen en je bent ervaren en proactief. We zien graag een portfolio van je werk.

Wanneer
kan ik
beginnen?

Zo snel mogelijk, na een vlotte procedure kan je wat ons betreft snel aan de slag.

Sollicitatieprocedure

2
Wij nemen binnen
24u contact op
3
Het gesprek
4
Jouw eerste werkdag
Stel direct een vraag
Marijan Wedema